One level higher
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Rpg Real
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 You're just an illusion

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 3 Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 1:44 pm

,, Dintre noi doi eu plang mai mult asa ca da ma simt " spuse chicotind incet lovindu-l incet in umar.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 3 Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 1:47 pm

-Ia-ti copilul in brate si taci. ii zise strambandu-se la Isabella apoi lasa un pic capul pe spate privind cerul.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 3 Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 1:48 pm

,, Taci ca e si al tau " spuse luand-o pe micuta in brate si leganand-o.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 3 Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 1:50 pm

-Am zis eu ca nu? intreba continuand sa stea asa, fiindu-i mult prea somn.


Ultima editare efectuata de catre John von Holbrook in Mar Mar 13, 2012 1:52 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 3 Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 1:52 pm

,, Mergem acasa? " intreba privindu-l leganand-o in continuare pe micuta.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 3 Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 1:53 pm

-Mmmmhm, mi-e cam somn. zise ridicandu-se si ii intinse o mana Isabellei. Deja se facuse noapte iar timpul trecuse chiar foarte repede.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 3 Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 1:54 pm

Il lua de mana ridicandu-se cu grija.
,, Chiar deaia , ar trebui sa te odihnesti " spuse zambindu-i cald.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 3 Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 1:56 pm

-Si tu. ii zise sarutand-o scurt iar apoi o lua de mana pe Isabella, indreptandu-se spre iesire din padure.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 3 Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 1:57 pm

Isi impletici degetele cu ale lui zambind incet si urmandu-l.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mar 14, 2012 4:33 am

Ajunsi acasa, puse incet bebelusul in patut si se aseza pe canapea, neavand chef sa doarma.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mar 14, 2012 4:36 am

,,parca iti era somn '' spuse usor amuzata asezandu-se pe canapea langa el privindu-l.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mar 14, 2012 4:42 am

-Imi e, dar n-am chef. ii spuse privind-o si ii zambi incet.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mar 14, 2012 4:43 am

Zambi incet , stand cu un picior sub ea si privindu-l.Habar nu avea cat de bine se putea simti sa il vada din nou.
,, Vai si amar '' spuse.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mar 14, 2012 1:07 pm

O privi zambind si isi apropie chipul de-al ei, sarutand-o usor pasional. Dupa cateva clipe, isi indeparta chipul de al ei analizandu-i subtil chipul.
-Hai sa ne casatorim si sa ne mutam intr-o vila si si...si...si nu stiu. Orice. ii zise zambind larg.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mar 14, 2012 1:08 pm

Ii raspunse la sarut , ascultandu-l cu atentie si ramanand uimita totusi de cererea lui.
,, Esti sigur ca asta vrei?Stii ca asta inseamna ca vei fi al meu pentru totodeauna " sopti zambind dulce privindu-l.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mar 14, 2012 1:19 pm

-Nu conteaza. spuse razand, desi nu prea ii convenea sa se bage intr-o relatie atat de serioasa. Dar, la urma urmei, la mijloc era si Rose pe care o iubea enorm, doar era fiica lui, si n-ar fi vrut sa o lase fara tata.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mar 14, 2012 1:21 pm

Chicoti incet , dar nu era sigura cat de bine era sa se casatoreasca atat de repede , pana la urma aveau ce recupera , mai ales ca trebuia sa ii dea explicatii cum de era viu.
,, Vedem...nu pot sa iti dau un raspuns acum " spuse privind peretele.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mar 14, 2012 1:25 pm

Si totusi...cum fusese atat de imbecil incat sa o faca fara sa se preotejeze?! CUM?!?! Ii venea sa se ia la pumni si palme singur dar nu mai avea cum sa dea inapoi. Fusese idiot si iata ce rezultase din prostia lui: o fiinta de cativa centimetri, care-i semana perfect atat lui cat si Isabellei si careia nu avea ce sa ii faca. Acel copil n-avea nicio vina ca avea un tata mai idiot decat oricare altul.
-Putem sa o lasam asa. spuse. Nu cred ca e obligatorie o casatorie daca nu esti sigura.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mar 14, 2012 1:28 pm

,,John , nu zic ca nu , doar ca sunt multe in joc , dar vedem avem timp '' spuse zambind incet.
Stia ca nu se rezuma tot la iubirea ce io purta lui , dar totusi trebuia sa se gandeasca , desi stia ca oricum va accepta sa se marite cu el.
,, Ar trebui sa te odihnesti '' spuuse.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mar 14, 2012 1:34 pm

-Stiu la ce te-ai referit si sunt de acord. spuse dandu-si ochii peste cap insa inceta, neavand chef sa se mai contrazica cu ea. Acum ma trimiti la culcare? Neah, ma duc sa fac dus. zise apoi, inainte sa iasa din apartament si sa se duca in al lui, o saruta scurt pe crestet. O privi pentru cateva clipe pe micuta cum statea in patut si zambi usor si subtil, nevrand sa vada Isabella asta.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mar 14, 2012 1:37 pm

,, Nu te trimit la culcare '' spuse usor amuzata privindu-l.
Avusese grija sa nu lase la iveala acele taieturi ce le facuse mai mult din prostie.Privi apoi peretele in gol , ganindu-se la ce se intamplase in mai putin de o ora.
Ofta incet inchizandu-si ochii pentru cateva clipe.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mar 14, 2012 1:39 pm

Ezita o clipa, apoi se hotari.
-Pot sa...sa o iau...in seara asta....la...mine? intreba aratand cu capul spre Rose. Totusi, n-avea niciun drept la ea. Teoretic, nu fusese langa Isabella pe toata durata sarcinii (decat ca fantoma) si deci se simtea ca un nesimtit cerand chestia asta...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mar 14, 2012 1:42 pm

Tresari pe moment , intorcandu-si privirea spre el , privind-o pe micuta apoi.
,, Da sigur , doar e si fiica ta '' spuse zambindu-i cald.
Continua sa stea pe canapea , muscandu-si din instinct buzele , la inceput vroise sa il roage sa ramana el acolo , dar tacuse intr-un final.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mar 14, 2012 1:44 pm

Se incrunta un pic realizand cat de ciudat suna..."fiica lui"...ce dracu...? O lua din patut si ii zambi Isabellei.
-Oook...sper sa supravietuiesc. Sau ea. zise mai in gluma, mai in serios, sarutand-o pe Isabella scurt si se indrepta spre iesire din apartament.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 3 Icon_minitimeMier Mar 14, 2012 1:47 pm

Zambi raspunzandu-i la sarut si privindu-l cum pleaca , oftand incet.
Nu putea spune ca se simtea extrem de bine , dar parrca era mai bine ca inainte , desi era data rau de tot peste cap , amintindu-si cuvintele lui inainte sa plece la munte.
Da stiuse de la inceput cat de masochista este , dar niciodata nu se credea in stare sa isi lase urme vizibile pe corp.
Se indrepta spre baie , cu gandu-l ce a face un dus cald.
Sus In jos
Continut sponsorizat





You're just an illusion - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
You're just an illusion
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» You're just an illusion [Privat]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
One level higher :: Imprejurarile Regatului :: Padure-
Mergi direct la: