Rpg Real

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

I cry when the angels deserve to die

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Dum Mar 18, 2012 7:01 am

Il musca destul de tare de buza , schitand un mic zambet avand o mana pe obrazul lui.
,, Nu incerc " sopti razand incet.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Dum Mar 18, 2012 7:02 am

-Mhm. Minti cu nerusinare. spuse razand si o mai saruta inca o data scurt.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Dum Mar 18, 2012 7:03 am

,, Eu? Niciodata " spuse facand o fata inocenta.
Lungind acel sarut.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Dum Mar 18, 2012 7:05 am

Termina intr-un final de baut si cockatil-ul apoi incepu sa se joace cu telefonul aiurea.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Dum Mar 18, 2012 7:06 am

Isi lasa capul pe spate , jucandu-se cu paharul gol oftand incet.Nu avea chef de nimic si sa mearga acasa in nici un caz.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Dum Mar 18, 2012 7:07 am

-Mergem acasa? o intreba intorcandu-si privirea spre ea privind-o ca pe un copil mic.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Dum Mar 18, 2012 7:08 am

Lasa paharul pe masa , dand afirmativ din cap.
,, Da , sigur " spuse intr-un final.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Dum Mar 18, 2012 7:10 am

Isi puse paltonul negru pe el, fara sa se mai incheie si lasa si banii pe masa, asteptand apoi ca si Isabella sa fie gata.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Dum Mar 18, 2012 7:11 am

Se ridica de pe canapea luand-o spre iesire , incet asteptandu-l pe John.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Dum Mar 18, 2012 7:12 am

O urma, luand-o de mana cand iesi din pub si realiza ca era destul de cald afara, desi era deja tarziu.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Dum Mar 18, 2012 7:13 am

Ajunsera destul de repede , incepu sa urce scarile strangandu-l usor de mana pe John , fara sa isi dea seama.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Dum Mar 18, 2012 7:14 am

-Nu-mi spune ca vrei sa vin la tine. spuse neavand chef sa dea ochii cu mama ei, insa daca trebuia, nu avea sa fuga. Totusi, era un barbat ce naibii.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Dum Mar 18, 2012 7:15 am

,, Cum vrei , oricum pleaca nu va ramane " spuse zambind.
Nu vroia sa il oblige sa vina la ea , dar stia ca in adancul ei vroia sa isi petreaca noaptea cu el.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Dum Mar 18, 2012 7:17 am

Ofta scurt dandu-si ochii peste cap mai in gluma, mai in serios.
-Bun, ai castigat. spuse urmand-o.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Dum Mar 18, 2012 7:18 am

,, Stii ca te iubesc si iti raman datoare " spuse chicotind incet.
Trase aer in piept , inainte de a pasi in apartament.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Dum Mar 18, 2012 7:19 am

-Simt pericolul deja. zise in gluma intrand dupa Isabella.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Dum Mar 18, 2012 7:20 am

,, Shh o sa fie bine " spuse scotand limba la el.
Mama Isabellei iesi din dormitor privindu-si fiica , apoi pe John.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Dum Mar 18, 2012 7:21 am

O privi pe mama Isabellei apoi pe Isabella si tot asa, nestiind ce sa zica. Tacerea care se lasase era stupida.
-Buna...ziua. zise putin incurcat.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Dum Mar 18, 2012 7:23 am

,, Buna seara , Ellis Blackwell " se prezenta femeia , apropiindu-se de ei.
,, Doarme? " intreba tanara cu o usoara raceala in voce.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Dum Mar 18, 2012 7:26 am

-John...von Holbrook. spuse privind-o pe femeie putin precaut, ca si cand s-ar fi intrebat de era cu ea de se bagase in seama.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Dum Mar 18, 2012 7:27 am

O privi pe Isabella , oftand.
,, Da doarme , banuiesc ca esti tatal fetei " comenta mama ei , facand-o pe bruneta sa isi muste buzele.
,,Te servesc cu ceva? " intreba , intorcandu-se cu fata spre John.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Dum Mar 18, 2012 7:29 am

-Da...spuse continuand sa o priveasca ciudat si precaut. Si nu, nu vreau nimic. ii raspunse apoi Isabellei.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Dum Mar 18, 2012 7:33 am

Stia ca daca lasa asta sa scape de sub control , va iesi cu scandal din cauza ei.
,, Umm mama mersi ca ai stat cu Rose , de aici ne descurcam , poti pleca " spuse tanara.
,, Isabella , adu-mi te rog un ceai " spuse femeia , iar tanara pleca din camera.,, Cu ce te ocupi ? " intreba fixandu-l cu privirea pe John.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Dum Mar 18, 2012 7:36 am

Bun incepuse sa se obisnuiasca cu scorpia. Nu era prima cu care avea de-a face iar daca avea sa-i comenteze, John nu era persoana potrivita careia sa ii comenteze. Logic, avea sa-si lase sarcasmul si nesimtirea obisnuite sa vorbeasca in locul lui.
-Sunt medic diagnostician. ii zise asezandu-se pe canapea iar apoi o privi pe femeie avand o spranceana ridicata.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Dum Mar 18, 2012 7:40 am

,, Si de ce nu ai fost langa Isabella in perioada in care a fost insarcinata? ' intreba pe un ton acuzator.
Tanara intra in incapere , muscandu-si cu putere buzele si privindu-si mama , lasand cana pe masa.
,, Nu e treaba ta " murmura tanara la intrebarea mamei ei.
,, Ai grija cum vorbesti " spuse femeia , enervand-o pe tanara.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   

Sus In jos

I cry when the angels deserve to die
Sus 
Pagina 5 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
One level higher :: Regatul ingerilor si al demonilor :: Bibloteca-
Mergi direct la: