Rpg Real

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

I cry when the angels deserve to die

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Dum Mar 18, 2012 7:43 am

-Si de ce nu ati fost langa Isabella in toti anii astia si v-ati trezit fix acum? intreba avand un micut zambet sarcastic pe chip, aproape insesizabil. Oh, dar presupun ca nu e treaba mea, asa cum nu e nici treaba dvs de ce nu am fost eu langa ea.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Dum Mar 18, 2012 7:47 am

,,Mama doar pleaca , faci mai rau.Nu mai ajutat pana acum ma pot descurca si singura " spuse privind in alta parte.
Femeia se ridica si il sageta cu privirea pe John.
,, Nu eu am lasat-o insarcinata , apoi am abandonato , da poate ca nu am fost langa ea niciodata , dar incerc sa imi repar greseala chiar daca nu ma crede " spuse.
,, Nu am nevoie de tine , prefer sa fiu singura decat cu tine.Pe el lam iertat ca nu a fost langa mine pe timpul sarcinii , dar tu ce scuza ai?Optispe ani nu ti-a pasat , acum e prea tarziu "spuse aratandu-i usa.
,,Faci cea mai mare gresala " spuse.
,, Poate ca da , poate ca nu.Sunt destul de mare sa iau propriile decizi , si daca nu stiai sunt logodita asa ca acum poti pleca.Acum! " spuse.
Femeia iesi din apartament , iar tanara se opri in fata geamului privind afara in gol.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Dum Mar 18, 2012 7:49 am

Asculta toate acele schimburi de replici cu o spranceana ridicata, ca si cand s-ar uita la un meci de tennis.
-As fi putut sa plec eu, puteai s-o lasi sa stea...ii zise putin uimit.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Dum Mar 18, 2012 7:51 am

,, Nu vreau sa stea , doar sa imi tina predica pentru ca fac o mare gresala. " spuse oftand incet , muscandu-si din nou si din nou buzele sangele prelingandui-se la coltul buzelor.
Isi sterse sangele intorcandu-se spre John si schitand un zambet.
,, Nu mai conteaza oricum " spuse.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Dum Mar 18, 2012 7:52 am

-Mda, ar fi trebuit sa-mi tin gura. Scuzeee. spuse apropiindu-se de ea si o lua usor in brate, sarutand-o.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Dum Mar 18, 2012 7:54 am

Ii raspunse la sarut , ducandu-si incet mainile pe dupa gatul sau.
,, Nui nimic , stai calm.Nu prea avea dreptul sa te ia la unspe metri "spuse zambind incet.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Dum Mar 18, 2012 7:55 am

-Ba daa, e maica-ta. spuse razand incet si se duse in dormitor, vrand sa vada bebelusul. O privi zambind usor si incepu sa rada incet, luand-o in brate. Ce faci pitic? intreba ducandu-se cu ea in sufragerie.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Dum Mar 18, 2012 7:57 am

,,Nu conteaza , eu ar fi trebuit sa ma iau de tine nu ea " spuse oftand incet si lasandu-se pe canapea privindu-l si zambind incet.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Lun Mar 19, 2012 5:19 am

Isi dadu ochii peste cap apoi micuta incepu sa planga. Banuia ca ii era foame.
-Ai lapte prin frigider? Sau...ceva? intreba privind-o urat pe Rose.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Lun Mar 19, 2012 6:02 am

Incepu sa rada , ridicandu-se de pe canapea si mergand in bucatarie , pregatindu-i micutei laptele , intorcandu-se in cateva minute si dandu-i sticluta lui John.
,, Ramai aici in seara asta? " intreba calma , in timp ce intra in dormitor.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Lun Mar 19, 2012 6:09 am

-Nu stiu, tu vrei? o intreba ridicand slab din umeri si lua sticluta, dandu-i lui Rose sa bea lapticul.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Lun Mar 19, 2012 6:10 am

,, Din moment ce te intreb , normal ca vreau " spuse chicotind incet , schimbandu-se intr-o pereche de pantaloni scurti si un tricou pe corp , intorcandu-se in sufragerie.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Lun Mar 19, 2012 6:12 am

-Maine te duci la facultate, nu? o intreba punand-o apoi pe Rose in patut si duse biberonul in bucatarie iar apoi se intoarse.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Lun Mar 19, 2012 6:12 am

,, Maine nu , poimaine doar " spuse dand incet din umeri.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Lun Mar 19, 2012 6:13 am

-Hmmm de ce maine nu? Cineva chiulesteee...spuse apropiindu-se de ea si o saruta pe obraz scurt si in fuga.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Lun Mar 19, 2012 6:14 am

, Nu chiulesc , nu am ore , adica am da nu importante " spuse bagand o fata inocenta si scotand limba la el.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Lun Mar 19, 2012 6:16 am

-Mmmmhm, siigur...spuse sarutand-o usor avand mainile pe talia ei.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Lun Mar 19, 2012 6:30 am

Ii raspunse la sarut , zambind dulce.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Lun Mar 19, 2012 6:32 am

Isi dezlipi buzele de ale ei, si se aseza pe canapea, uitandu-se apoi la ceasul de la mana, observand ca era deja tarziu.
-Vrei sa dormim? Ti-e somn? o intreba luand-o de maini si tragand-o spre el, facand-o sa se aseze in poala lui, cu picioarele de o parte si alta a sa.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Lun Mar 19, 2012 6:33 am

,, Sincer nu mie somn " spuse zambind , stand in bratele lui si avand mainile pe umerii lui.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Lun Mar 19, 2012 6:34 am

-Siiigur sigur? intreba sarutand-o scurt si ii dadu cateva suvite dupa ureche.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Lun Mar 19, 2012 6:37 am

,, Foarte sigur " sopti sarutandu-l si ea , zambind in coltul gurii.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Lun Mar 19, 2012 6:38 am

Ii raspunse la sarut, muscandu-i buza inferioara destul de tare, fara sa-i pese daca o duruse sau nu iar apoi ii zambi usor inocent/
-Scuuuuze?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Lun Mar 19, 2012 6:39 am

Icni incet , privindu-l urat pentru ca o muscase si isi trecu limba peste buze.
,, Nu mai muscaaa " se planse , in joaca privindu-l in ochi.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   Lun Mar 19, 2012 6:40 am

-Oh ba daaa. ii spuse zambind rautacios si sarutand-o pe gat iar dupa aceea o musca din nou, lasandu-i o urma rosie.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: I cry when the angels deserve to die   

Sus In jos

I cry when the angels deserve to die
Sus 
Pagina 6 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
One level higher :: Regatul ingerilor si al demonilor :: Bibloteca-
Mergi direct la: