One level higher
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Rpg Real
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Once I run to you ,now I run from you

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Park Yoochun
Admin
Park Yoochun


Mesaje : 19
Data de inscriere : 07/02/2012

Once I run to you ,now I run from you Empty
MesajSubiect: Once I run to you ,now I run from you   Once I run to you ,now I run from you Icon_minitimeJoi Mar 01, 2012 8:35 am

Am intrat in graba in aceest loc,cautund un titlul atractiv .Nu gaseai prea multe cartii care sa fie pe placul meu .De cele mai multe ori strambam din nas si plecam daca nu imi comvenea ceva .M-am tot uitat la rafturi pana ce atentia mi-a fost atrasa de o carte ,nu reuseam sa desciferz titlul deoarece era destul de veche carte aceea.Insa pare interesanta ,fie sper ca si continutul sa fie la fel de atractiv .
Am asezat cartea pe masa ,si am zambit satisfacut .Ca deobicei nu ma apucam si de alte lucruri .Asa eram o persoana agitata care se ocupa cu mai multe prosti de o data .
Dar atat de ciudat este ca mai nimeni nu trece pe aici.Precis au sa treaca ,dar daca va fi o fata ce voi face nu am sa ii mai dau drumul .Nu cum sa reactionez asa .M-ar crede un obsedat si s-ar speria.O fiinta delicata ca si ea ,ar i urat din partea mea sa o speri.Nu eu nu sunt asa ,inati am sa o ametesc cu farmecul meu dupa aceea are sa imi cada in plasa si apoi .Va durea doar un pic dar sa nu isi faca griji ca totul va fi magic.Ah la ce lucruri stupide am ajuns sa ma gandesc.In fine nu conta acest ;ucru acum ,am sa ma odihnesc o peridoada dupa aceea am sa vad ce mai fac cu viata mea.
M-am asezat pe scaunul acela ,da acel scaun unde trebuia sa steea aceea bibliotecara ,in fine nu imi pasa si ce daca va veni .Acesta nu aveea dreptul sa ma arunce afara .Ba chiar sa se bucure ca sunt in acesta biblioteca , cred ca nu au mai pasit multi oameni aici .Nu este de mirare la ce aspect dezordonat are.Am deschis aceea carte ,dar stramb din nas cand vad prima pagina ,nu mi se parea deloc atractiva .Si in plus mai mult autorul isi irosea gura deageaba cand a scris acesta carte.Nu sunt o persoana importanta ca acel autor ,dar am dreptul sa critic.Si dupa mine este o carte care nu merita citita .
Arunc cartea undeva intr-un colt al camerei si acum iar nu faceam nimic ,a faceam doar stateam si incercam sa fac orele sa treaca .Printr-o magie poate acestea aveau sa dispara.
Sus In jos
https://justyou.forumgratuit.ro
Lee Da Reira
Admin
Lee Da Reira


Mesaje : 42
Data de inscriere : 26/02/2012
Localizare : Over the rainbow<3

Once I run to you ,now I run from you Empty
MesajSubiect: Re: Once I run to you ,now I run from you   Once I run to you ,now I run from you Icon_minitimeJoi Mar 01, 2012 9:22 am

Ce puteam sa fac astazi?Era o zi destul de obisnuita.Ma rog,dupa ce afli adevarata ta identitate si esti asa de angelica nu ti se va mai parea nimic anormal.M'am gandit sa imi i'au geanta si sa ma duc la plimbare dar mai bine m'as duce la bibloteca si m'as lua un roman de dragoste.Poate ca era ceva bun in asta.Aflai de niste iubiri minunate,care te uimesc pe zi ce trece mai mult.M'am incaltat si am iesit din camera mea uriasa.Am coborat scarile si brusc m'am uitat in stanga.Acolo se afla si bibloteca mai ales ca regatul asta era destul de mare.Ce bine ca nu mi'am luat geanta.Acum va trebui sa stau acolo si sa ma delectez cu o carte despre iubire care te duce cu gandul in Rai si te simti ca un inger.Hahaha ce distractiv deja eram asa.Precum am zis,nimic anormal nu mai poate fi in viata mea.Am ajuns in fata usilor si am pus mana pe ele.Le'am impins si brusc lumina incepu sa imi lumineze chipul meu Angelic.M'am uitat in jur si era cam liniste.Eram sigura ca nu multi mai citesti carti,nu mai este la moda asta si plus ca unii se plictisesc.Nici nu ii invonavestesc pentru ca sigur nu au gasit cartea care sa ii reprezinte si care sa le atraga atentia.Am inceput sa ma uit prin jurul meu si m'am dus pana la micul rand unde scria SF and Romance.Acum era totul bine.Pana la urma credeam ca sunt sigura aici,dar dupa mai multa atentie am simtit prezenta unui demon.M'am dus pana la raft si am inceput sa ma uit dupa carti.Am gasit una cu un nume foarte interesant,am citit micul rezumat de pe spate iar dupa am simtit aceea prezenta de demon chiar langa mine.Nu prea aveam noi voie sa stam cu demoniii asa ca,cu cat prezenta incepu sa fie mai accentuata cu atat inima incepu sa o i'a la goana. Dupa ce timp m'am lipit de un raft de carti si asteptam sa prezenta sa plece poate sau nu stiu.....sa faca ceva.Nu am mai avut parte de un demon,e ceva nou si senzatia e ciudata asa ca sper ca nu m'a auzit sau sper sa nu fie rau.Da ce gluma,demon dragut.Am continuat sa stau acolo,in timp ce nu scoateam nici un sunet.Ok,sper sa trec si peste asta asa ca mult noroc mie!
Sus In jos
https://justyou.forumgratuit.ro
Park Yoochun
Admin
Park Yoochun


Mesaje : 19
Data de inscriere : 07/02/2012

Once I run to you ,now I run from you Empty
MesajSubiect: Re: Once I run to you ,now I run from you   Once I run to you ,now I run from you Icon_minitimeVin Mar 02, 2012 6:11 am

Simt o prezenta ,era cineva aici ,o victima ,Vino aprope de mine si am sa te fac sa ma doresti din ce in ce mai mult.Haide nu te teme .Sau sa ma apropi eu de ea ,nu stiu cum este mai bine sa o las pe ea sa vina la mine sau sa o prind eu in propia sa capcana.Si cand are sa pice eu am sa fiu acolo gentil prinzand-o in brate si indrumand-o pas cu pas ca pe un mic copil.
Ma ridic de pe scaun si fac cativa pasi ,singurul lucru care m ducea spre ea era parfumul sau puternic ,care emana un miros dulceag si in acelasi timp plin de eleganta.Ceva ma facea sa imi doresc sa o cunosc .Insa mai bine sa o las pe ea sa ma vrea ,sa tanjeasca dupa mine .Pana ce va vrea sa imi sara in brate si atucni draga de ea va fi cu totul sub vraja mea .Imi va rosti numele cu glasul ei dulce si bland ,in timp ce....
Dar mai era diferenta dintre noi ,dar imi pasa mie de reguli .Nu imi pasa defapt nu dadeam nimic pe el ,cine le inventase putea asa de bine sa le lase sa se prapadeasca undeva .Preci aveea un glas bland care imi trezea simturile de mult inecate .Da de mult nu mai simtisem o prezenta atat de pura si fragila in acest loc.Sa nu isi faca griji , o sa am grija sa nu se sparga , Chiar daca la inceput va durea apoi totul va deveni vis pentru noi .
Am mai facut un pas ,apropindu-ma dde acesta ,inca un pic se parea ca era la randul unde se gaseau carti S.F si romance ,deci era o fire romatica din cate vad eu .
Ma ascund dupa biblioteca si o analizez , trasaturile sale fine ma ducea cu gandul in alta lume ,dar nu aveeam de gand sa cede eu primul .Cu toate ca era frumoasa ,inca nu ma simteam cu totul atras de ea sau poate ca jucam un joc .
Da sa joc un joc cu ea sa vad cum va reactiona ,oare va pica din prima si voi fi nevoit sa o ridic sau poate ca se sparge precum un bibelou de protelan .De aceea o numeam fragila .Buzele sale rozali care ma faceau sa imi doresc sa i le sarut ,sa o fac sa imi simta gustul.
Sus In jos
https://justyou.forumgratuit.ro
Lee Da Reira
Admin
Lee Da Reira


Mesaje : 42
Data de inscriere : 26/02/2012
Localizare : Over the rainbow<3

Once I run to you ,now I run from you Empty
MesajSubiect: Re: Once I run to you ,now I run from you   Once I run to you ,now I run from you Icon_minitimeVin Mar 02, 2012 1:50 pm

Oare si'a dat si el seama ca sunt aici si are de gand sa nu ma mai lase sa mai plec.Ok,poate ca voi juca si eu acest joc avand in vedere ca jocurile chiar se joaca in doi.Precat de tare as fi incercat eu sa par in fata propriei mele cunostinte..nu prea mi'a reusit.Era totul asa de ciudat.Inima incepu sa mi'o i'a la goana si din cauza emotiilor aripile mele incepura sa se arate.Mi le'am ascuns si m'am gandit brusc la baiat.Era un demon,dar totusi aura lui ma atragea mult mai mult decat ar trebui.Am zambit dulce numai pentru mine iar dupa m'am gandit sa ies putin din ascunzatoarea mea.Am inceput sa ma uit in jur,dar incet si pana la urma am dat si de demonul meu cel jucaus.Era un tip brunet,cu ochii negri.Wow...era chiar foarte dragut si totusi demon?HAi serios tipul asta imi suna a inger,e asa de dragut!Dar trebuia sa stau pe pozitii.Poate fi o capcana a lui.Vrea sa ma seduca iar dup sa ma prinda in plasa.Ma va face sa cred ca ma iubeste in timp ce el ma raneste.Ooo da poate ca gandesc prea mult.M'am ridicat de pe raftul de la bibloteca si am inceput sa ma mai uit pe la niste carti.Le'am luat pe cele care imi trebuiau iar dupa am m'am gandit sa ma duc la masa de lectura.Am tras aer adanc in piept si am trecut pe langa demon,in timp ce ma indreptam spre masa.Ceva ma facea sa ii ating buzele.Pareau atat de moi si totusi ceva ma facea sa il vreau.Dar oare ce?Era asa de dragut pe cat pare dar trebuie sa fiu puternica si sa rezist cat de mult pot.Cand am ajuns la masa de lectura am tras un scaun si m'am asezat jos.Am deschis cartea iar dupa asta am inceput sa o rasfoiesc fara nici un chef.Ma gandeam numai la el si la corpul lui.Ma atragea mult si as fi dat orice sa il pot strange in brate,sa ii sarut buzele in timp ce ma pierd in ochii lui.As fi dat orice sa fie al meu.Am continuat sa ma uit pe ascuns la tip in timp ce visam la el ca fiind al meu.Chiar daca vroiam asta,nu inseamna ca ma voi da batuta.Acum va trebui sa il astept eu pe el sa vina la mine sa imi cada in capcana.Totul are un inceput dar si un final.Si voi castiga pentru ca stiu ca baiatul nu imi poate rezista.
Sus In jos
https://justyou.forumgratuit.ro
Park Yoochun
Admin
Park Yoochun


Mesaje : 19
Data de inscriere : 07/02/2012

Once I run to you ,now I run from you Empty
MesajSubiect: Re: Once I run to you ,now I run from you   Once I run to you ,now I run from you Icon_minitimeSam Mar 03, 2012 12:58 am

Trecuse pe langa mine oh si cat era de frumoasa,aveea un farmec anume ,dar sa nu isi faca griji ca va cadea singura in propiul sau joc .Daca va crede ca eu sunt cel care va pica primul se inseala amarnic.Ma mai fastacesc ceva timp pe aici ,pana ce dau a merge inspre acesta.Dar fara ca ea sa ma observe ,am sa o suprind cu gestul meu cavaleresc .Si acesta va crede ca sunt un gentalman adevarat.Insa dupa ce imi va cadea ce sa fac cu ea .As aveea atatea optiuni, prima data sa o fac sa ma iubeasca orbeste si sa raman cu ea sau sa o faca sa ma iubeasca si sa o duc doar in pat la mine si sa o folosesc pentru placerile trupesti.Suna destul de urat si in acelasi timp acesta ar fi ranita.Dar ce mi-ar pasa mie daca ar fi ranita este ca si oricare alta tipa.Prea multa gandire imi strica ,deja o si vedeam cum este picata in bratele mele si imi zambeste cald .Buzele sale rosiatice si parul ei lung dezordonat cazut peste spate .Acum ce fac mi-o imaginez pe acesta .Mai bine termin tot balciul asta din mintea mea si ma apropi de ea sa vad care este modul sau de a actiona.
Ma apropi de acesta .si ma asez langa ea ,apoi zambindui ,si trecandu-mi peste limba peste buze ,intr-o maniera care o tenta pe fata sa ma sarute .Sa creada ce vrea ca nu imi pasa dar un lucru este sigur acesta imi va pica in brate .Nu imi pasa daca ma iubesti ,sau ma doresi si nici atat daca o sa ma urasti .Ai sa fi a mea cu orice pret .
Ai sa ramai fara suflare dupa saruturile mele ,si ai sa imi zici ca ma doresti din ce in ce mai mult si dupa ohh ai sa pleci trista si singura poate ,dar daca prind drag de tine nu am sa te las sa sfarseti singura insa daca ma plictisesc repde ai sa vezi o eternitate plina de singuratate.
-Ce carte citesti acolo ,o intreba pe un ton seductiv , cat de frumoasa era tanara acesta ,dar de ce in mintea mea o vedeam doar a mea ,parca era doar o piesa de sah lipsa pentru mine ,acum incep sa prind drag de ea.Lsa ca vad eu cum rezolv totul .Singura poveste pe care ea nu o sa o stie .O sa fie aceea cand va sfarsi singura in cel mai rau caz.
Sus In jos
https://justyou.forumgratuit.ro
Lee Da Reira
Admin
Lee Da Reira


Mesaje : 42
Data de inscriere : 26/02/2012
Localizare : Over the rainbow<3

Once I run to you ,now I run from you Empty
MesajSubiect: Re: Once I run to you ,now I run from you   Once I run to you ,now I run from you Icon_minitimeSam Mar 03, 2012 1:08 am

Huh?Oare ce se intampla aici?Tipul incepe sa fie nelinistit sau are un plan malefic in cap?Nu pot fi sigura de nimic,dar asta o pot vedea numai eu.Am vazut cum a inceput sa se agite iar dupa veni dupa mine la masa.Am continuat sa ma uit prin carte si sa citesc cu atentie fiecare cuvant.Era o carte cu oameni cu puteri supranaturale.Plina de dragoste,mister,ura si toate sentimentele din lume.Cum sa nu ai incredere in oricine ca ar putea sa te raneasca
-Oare nu vezi si singur asta?Dar in principal....oare de ce te intereseaza,draga straine demon?,intreb eu chitotind incet.
Te crezi mai tare decat mine si crezi ca voii cadea in bratele tale?Nu este asa de usor.Vraja mea deja a cazut deasupra lui cred.Poate ca deja isi imagineaza cum o sa ma aiba numai pentru el dar pe langa asta ii trec prin minte si imaginile lui malefica ca si cand m'ar avea,s'ar plictisi de mine iar dupa m'ar lasa singura sa sufar in intuneric.Nu era asa de usor pe cat credea.Nu ma voi lasa asa de usor cu mine,plus ca nu ar putea sa faca asta.Pe langa asta,daca ar face'o ar suferi mai mult decat mine.Pentru ca sufletul lui este la mine.Era dragut tipul dar totusi avea o parere foarte proasta despre mine.Nu e asa de usor.Nu judeca niciodata o carte dupa coperta demone!Asta e prima lectie asa ca ai grija sa nu te injunghie cineva pe la spate.
Sus In jos
https://justyou.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Once I run to you ,now I run from you Empty
MesajSubiect: Re: Once I run to you ,now I run from you   Once I run to you ,now I run from you Icon_minitime

Sus In jos
 
Once I run to you ,now I run from you
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
One level higher :: Regatul ingerilor si al demonilor :: Bibloteca-
Mergi direct la: