One level higher
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Rpg Real
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Welcome to hell

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Welcome to hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome to hell   Welcome to hell - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 21, 2012 4:04 am

-Ok. Atunci incepem operatia. ii zise ridicandu-se si lua foaia din mana Isabellei.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Welcome to hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome to hell   Welcome to hell - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 21, 2012 4:05 am

Se ridica mergand spre biroul lui , nu putea sta asa pe holuri .Ofta pasind in incapere si lasandu-se sa aluence pe peretele rece .
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Welcome to hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome to hell   Welcome to hell - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 21, 2012 4:09 am

Dupa cateva ore, operatia fu gata insa fusese destul de dificila, astfel ca Rose fusese aproape pe punctul de a muri. Din fericire, insa, reusise sa ii scoata tumoarea iar acum era in afara oricarui pericol.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Welcome to hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome to hell   Welcome to hell - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 21, 2012 4:10 am

Statea pe parchetul rece cu mainile pe genunchi inchizandu-si ochii si lasand lacrimile sa i se prelinga pe chip.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Welcome to hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome to hell   Welcome to hell - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 21, 2012 4:13 am

O puse cu grija pe micuta intr-un patut, punandu-i apoi perfuzia si o privi cateva clipe, bucurandu-se in sinea lui ca operatia reusise. Iesi din salon, ducandu-se in birou iar acolo o gasi pe Isabella careia ii zambi slab.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Welcome to hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome to hell   Welcome to hell - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 21, 2012 4:16 am

Isi sterse lacrimile cand auzi usa si isi ridica privirea spre John , muscandu-si buzele asteptand niste raspunsuri.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Welcome to hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome to hell   Welcome to hell - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 21, 2012 4:18 am

-Gata, acum se simte mai bine, sa speram. ii spuse.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Welcome to hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome to hell   Welcome to hell - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 21, 2012 4:21 am

Schita un mic zambet si nimic altceva ,rezemandu-si capul de perete repirand usurata.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Welcome to hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome to hell   Welcome to hell - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 21, 2012 4:25 am

Se aseza pe canapea, ridicandu-si manecile bluzei pana la coate, fiindu-i prea cald. Ii era atat de somn, insa nu se putea duce acasa deoarece trebuia sa fie acolo in cazul in care intervenea ceva.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Welcome to hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome to hell   Welcome to hell - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 21, 2012 4:26 am

Prive atavanul , stnd ca o stana de piatra.Nu gasea nimic de zic in acele momente , asa ca prefera sa taca , decat sa scoata o prostie pe gura.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Welcome to hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome to hell   Welcome to hell - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 21, 2012 4:27 am

-Isabella...du-te acasa. E tarziu si stai degeaba in spital. ii spuse oftand scurt.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Welcome to hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome to hell   Welcome to hell - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 21, 2012 4:28 am

,,Si acasa fac acelasi lucru John.. " murmura privindu-l.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Welcome to hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome to hell   Welcome to hell - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 21, 2012 4:30 am

-Da, dar te stresezi mai mult...zise auzind apoi pagerul. Se parea ca intervenise ceva, caci fu chemat in sala in care se afla Rose. Pleca din incapere in graba, fara sa mai zica altceva.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Welcome to hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome to hell   Welcome to hell - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 21, 2012 4:31 am

Nu mai apuca sa comenteze ca plecase atat de repede , incat ramase cateva secunde privind in urma lui.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Welcome to hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome to hell   Welcome to hell - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 21, 2012 4:33 am

Se parea ca Rose intrase in moarte clinica si incepu sa o reusciteze insa abia dupa ami multe incercari reusi. Injura in gand neintelegand ce altceva mai era in neregula.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Welcome to hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome to hell   Welcome to hell - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 21, 2012 4:35 am

Unul dintre asistenti o informa ce se intamplase , dar ii trebui cateva secunde sa isi revina.Se ridica de jos , inaintand spre salonul unde era Rose , dar nu intra.Nu putea sa o faca , cat de mult vroia nu putea.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Welcome to hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome to hell   Welcome to hell - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 21, 2012 4:42 am

-Posibil sa fie un virus pe care l-a luat de undeva. spuse un asistent cand starea lui Rose reveni la normal.
John dadu din cap apoi le ceru sa ii dea un tratament. Daca avea sa se simta bine in urma tratamentului, atunci nu avea de ce sa-si mai faca griji. Iesi apoi din salon, inchizand usa in urma lui.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Welcome to hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome to hell   Welcome to hell - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 21, 2012 4:43 am

Il vazu pe John iesind si simti un nod in gat , dar inghiti in sec.
,,E...e bine? " spuse intr-un final.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Welcome to hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome to hell   Welcome to hell - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 21, 2012 4:46 am

-Banuiesc ca o fi un virus, i-am dat un tratament. Sper ca o sa fie bine de data asta. ii zise luandu-i mana intr-a lui.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Welcome to hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome to hell   Welcome to hell - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 21, 2012 4:47 am

Isi impletici degetele cu ale lui , schitand un mic zambet.
,,Si eu sper.. " sopti.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Welcome to hell - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Welcome to hell   Welcome to hell - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Welcome to hell
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
One level higher :: Regatul ingerilor si al demonilor :: Cabinet medical-
Mergi direct la: