One level higher
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Rpg Real
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 You're just an illusion

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 12:53 pm

Dadu din cap, inca nefiind prea sigur insa avea sa vada ce si cum. I-o dadu Isabellei pe micuta, iar apoi privi in alta parte.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 12:54 pm

O lua pe micuta in brate zambind incet si privind-o cum doarme.Dupa un timp o puse la loc in acel patut , intorcandu-se cu fata spre John.
,, Cum va fi de acum inainte? " intreba.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 12:57 pm

Era o intrebare buna, care-l blocase pentru cateva clipe pe John.
-Nu stiu. Imi va lua ceva timp sa ma obisnuiesc cu ea...spuse gadindu-se ca poate aveau sa se si casatoreasca. De ce nu? Acum era din ce in ce mai sigur ca o iubea pe Isabella.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 12:59 pm

,, Te iubesc John , in tot acest timp te-am iubit , dar nu am zis-o niciodata " spuse privind in alta parte.
Facea ca un copil mic , dar nu stia cum avea sa reactioneze la cuvintele ei , dar prefera sa io spuna , asteptase prea mult timp si si asa crezuse ca e prea tarziu.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 1:02 pm

-Stiu...spuse razand scurt iar apoi o saruta si, desi nu o mai spusese niciodata, o zise in soapta: Si eu te iubesc.
Chiar in acel moment, cea mica se trezi si incepu sa planga. John habar n-avea ce trebuia sa faca, dar o lua in brate din patutul respectiv si incerca sa o linisteasca. La naiba, chiar il depasea.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 1:06 pm

Incepu sa rada vazandu-l .
,, Leagan-o , se va linisti " spuse zambind cald si punandu-si incet mana pe umarul sau.
Cuvintele lui i se plimbau prin cap si nu putea sa nu zambeasca , o iubea , il iubea si asta era tot ce conta.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 1:08 pm

Se uita la micuta ca la felul paispe dar o legana usor, asezandu-se iar jos. Nu ii lua mult, si reusi sa o linisteasca pe micuta. Bun, pentru inceput nu fusese rau.
-Misiune imposibila indeplinita. zise privindu-i ochisorii micutei; erau ca ai lui. Abia acum putea vedea cate lucruri avea micuta de la amandoi.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 1:09 pm

Chicoti incet privindu-i acei ochi ce erau a lui.
,, Ti-am zis ca te descurci " spuse zambind incet.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 1:11 pm

-Stai ca-i doar inceputul. spuse amuzat gandindu-se la ce era mai rau: plansete in miezul noptii, pampersi ce trebuiesc schimbati si tot asa. Gata vacanta.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 1:13 pm

,,O sa fie bine pana la urma , o sa vezi " spuse zambind si amuzata de situatie.
Il vedea in postura de tata , dar mult prea protector , ceea ce o facu sa rada , gandindu-se cum va fi mai incolo.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 1:17 pm

Urma o clipa de tacere iar John o intreba:
-Esti bine?
Vroia sa stie daca ea era ok cu toate schimbarile care avusesera loc in ultima vreme.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 1:18 pm

,, Nu stiu....e ciudat totul , dar voi fi bine stiind ca esti aici " spuse privindu-l de aceasta data.
Vorbea serios , stia ca va fi bine cat timp John era bine si nu se va mai intampla ceva.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 1:21 pm

-Ma ierti? o intreba mai in gluma mai in serios, privind-o apoi pe micuta din bratele lui.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 1:23 pm

Il privi oftand.Era o intrebare stupida dupa parerea ei , dar isi avea rostul.
,, Normal ca te iert , dar tot imi vine sa te bat pentru prostia pe care ai facut-o " spuse scotand limba la el.,, Nu am cum sa nu te iert , tocmai ti-am zis ca te iubesc si avem o fetita , nu as putea sa nu te iert "
continua.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 1:25 pm

-Daca as fi in locul tau nu m-as ierta. ii spuse avand un zambet stramb pe chip.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 1:26 pm

Incepu sa rada auzindu-l.
,, Crede-ma , te-ai fi iertat , chiar daca s-a intamplat ce s-a intamplat acum conteaza ca e bine.Daca o faceam eu in locul tau , m-ai fi iertat vreodata? " intreba.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 1:27 pm

-Cu greu. spuse pe un ton sec dar totodata amuzant.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 1:28 pm

,, Nu am spus ca te-am iertat acum , pentru ca tot nu ma simt bine pentru ce ai facut , dar in timp va trece tot , pentru ca asa este firea mea " spuse calma.
Stia ca nu il iertase intru totul , dar o parte din ea o facuse deja.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 1:33 pm

Vroia sa schimbe subiectul, injurandu-se singur pentru ca adusese vorba despre asta.
-Te-ai gandit la vreun nume? o intreba referitor la bebelus.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 1:34 pm

,,Sincer nu m-am prea gandit la asta , dar il putem alege impreuna " spuse schitand un mic zambet.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 1:37 pm

Ridica din umeri, neavand nicio idee.
-Nu stiu...Rose? Sau.... spuse gandindu-se la alte nume.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 1:38 pm

,, E frumos Rose , imi place " spuse privind-o pe micuta.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 1:40 pm

Micuta incepu sa planga din nou iar John se stramba la ea cand o auzi, incercand apoi sa o linisteasca.
-Nu stiu cu cine seamana asa plangacioasa. spuse cu subinteles.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 1:41 pm

Il lovi usor peste cap auzindu-i replica.
,, Ha ha , ce amuzant esti " spuse scotand limba la el.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




You're just an illusion - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 1:43 pm

-Vad ca te-ai simtit. spuse razand iar apoi o saruta pe micuta pe crestet, strangand-o usurel in brate, avand o mana pe capsorul ei.
Sus In jos
Continut sponsorizat





You're just an illusion - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: You're just an illusion   You're just an illusion - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
You're just an illusion
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» You're just an illusion [Privat]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
One level higher :: Imprejurarile Regatului :: Padure-
Mergi direct la: